Tianjin Exxon ventil Co., Ltd je zaměřena na konstrukci, vývoj, výroba a uvádění na trh široký sortiment ventilů produkty, které se používají především v průmyslu odpadních vod, energetika, Upstream olej & plyn, ropné rafinerie, chemické & Petrochemie a papíru a buničiny. Nabízíme několik stylů gumovou vložkou soustředné klapkové ventily, pružné sedící Gate a měkké sedící Dual desku kontrola ventilů plnit vaše požadavky. Rádi bychom vám pomohou zvolit správný ventil styl podle podmínek procesu a systém potřebuje ventilů.
Naše společnost má registrované fondu 10,000,000 RMB a drží komplexní computer aided design systémů a číselně složitých počítačových zařízení v produkci, zpracování a vyšetření. Jsme striktně dle systému jakosti mezinárodní standardní ISO9001 pro výrobu. Naše výrobky prošel testy systému kontroly jakosti CE.
Specializujeme se na měkké uzavřené klapky a šoupátka motýlková, příruba typ a typ aplikace groove, které jsou široce používány v ropné, chemické, zemní plyn, potravin, vody a jiných průmyslových oblastech.
Ventily EXXON jsou vysoce ceněny, doma i v zahraničí. I když je tvrdá konkurence na trhu dnes, EXXON získává stabilní a efektivní rozvoj se řídí naši řídit zásadou, která je, řídí science & technology, Zaručená kvalita, upřímnost a cíl na vynikající služby...
Přetrvávají v snaha o dokonalost, usilují o vybudování EXXON značky. Velké úsilí bude dosáhnout společné pokroku a rozvoje se všemi z vás a vytvořit lepší budoucnost.